palesh
11 بهمن 1401 - 15:16

تشریح برنامه‌های دهه مبارک فجر ورزش و جوانان البرز

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان البرز از اجرای برنامه های متعدد و متنوع فرهنگی ورزشی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر توسط این اداره کل خبر داد.

بهزاد فروغی، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان البرز، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج، در خصوص برنامه‌های اجرایی این مجموعه در ایام‌الله دهه مبارک فجر، گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی، این جشن بزرگ ملی، فرصت مغتنمی است تا مسؤولان و دستگاه‌های مختلف، خدمت به جامعه و شهروندان را با سرعت و جدیت بیشتری به دنبال کرده و موجبات رضایت خاطر بیش از پیش مردم شریف را فراهم نمایند.

وی افزود: جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان البرز نیز ولایتمدارانه همپای اقشار مختلف مردم ایران اسلامی، چهل و چهارمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشته و تا ابد پای آرمان‌های والای این انقلاب خواهد ایستاد.

فروغی با بیان این که اجرای برنامه های فرهنگی از مهمترین اقدامات در دستور کار اداره کل در این دهه مبارک است، اظهار کرد: برگزاری کارگاه‌های آموزشی و مشاوره رایگان در موضوعات اجتماعی و خانواده، دیدار با جانبازان و خانواده گرانقدر شهدای ورزشکار و تکریم و تجلیل از این عزیزان، اجرای همایش ها و جشنواره‌های فرهنگی هنری، ادای احترام و غبار روبی مزار شهدای گرانقدر در تمام شهرستانها، نشست‌های تخصصی در حوزه جوانان، اجرای نمایش‌ها و مراسمات مذهبی و ... از برنامه های اداره کل در حوزه فرهنگی می‌باشد.

وی با اشاره به برنامه‌های تدارک دیده شده در حوزه ورزش، افزود: اعزام ورزشکاران به رقابت‌های کشوری، برگزاری همایش‌ها، برگزاری مسابقات ورزشی در رده‌های سنی مختلف و رشته‌های گوناگون، اجرای کارگاه های آموزشی ورزشی و ... از جمله برنامه‌های پیش بینی شده در حوزه ورزش قهرمانی اداره کل است.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان البرز، گفت: همایش های متعدد در اقصی نقاط استان از جمله پیاده روی خانوادگی، کوهپیمایی خانوادگی و ...، جشنواره‌های ورزش همگانی، راه اندازی پویش‌های مختلف با محوریت ورزش و خانواده، دوره‌های عمومی و رایگان ورزشی و ... نیز در حوزه ورزش همگانی اجرایی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در حوزه عمرانی نیز ۳ پروژه ورزشی؛ سالن خور در شهرستان ساوجبلاغ، زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال مسکن مهر شهرستان نظرآباد و سالن ورزش‌های رزمی در میانجاده کرج که به نام شهید ورزشکار و مدافع امنیت روح الله عجمیان نامگذاری شده، افتتاح خواهند شد.

فروغی تصریح کرد: همچنین کلنگ زنی ۶ پروژه دیگر از جمله سالن ورزشی سرپوشیده شهرک ابریشم چهارباغ، سالن ورزشی سرپوشیده سلطان آباد چهارباغ، زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال ماهدشت کرج، زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال ملک آباد چهارباغ، زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال رضا آباد ساوجبلاغ و زمین چمن مصنوعی فوتبال (بزرگ) شهدای فردیس، در این دهه مبارک انجام می‌گیرد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1010162